Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
Stowarzyszenie ESTEKA, z siedzibą w Tarnobrzegu, od lipca br. realizuje Projekt, współfinansowany przez Wojewodę Podkarpackiego, pod nazwą „AKTYWNY SENIOR”, skierowany do osób, które ukończyły pięćdziesiąty rok życia. Projekt ten ma na celu aktywizację osób starszych z Tarnobrzega i Powiatu Tarnobrzeskiego poprzez integrację, aktywność społeczną, fizyczną i edukację.
V-ty Rajd Konny Jezioro Tarnobrzeskie odbył się na terenach nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Pomimo pochmurnej pogody i porywów wiatru uczestnicy wykazali się ogromnym zapałem i doskonałymi umiejętnościami sztuki jeżdzieckiej.
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza Regionalny Konkurs Grantowy w ramach Programu "Równać Szanse 2015" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Program skierowany jest do organizacji pozarządowych, gminnych domów kultury, bibliotek gminnych oraz nieformalnych grup dorosłych z miejscowości do 20 000 mieszkańców. Termin rejestracji wniosków: do 5 listopada 2015 r. do godz. 12.00.
Zapraszamy do udziału w V Rajdzie konnym - TARNOBRZEG - Jezioro Tarnobrzeskie  
Minister Pracy i Polityki Społecznej zaprasza organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty do udziału w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych dofinansowanych w 2016 r. ze środków krajowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (P FIO). W priorytecie 3 i 4 termin składani ofert mija 23 września 2015, natomiast w priorytecie 2 wnioski należy składać od 1 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r.
Informujemy, że biuro stowarzyszenia ESTEKA,  położone przy ul. 11 Listopada  8 A w Tarnobrzegu, w dniach: 17 - 31 sierpnia 2015 r. będzie NIECZYNNE!!!,  ze względu na wyjazdy urlopowe.  Za kłopoty , wynikłe z tego powodu,  PRZEPRASZAMY.
Członkowie stowarzyszenia Esteka wzięli udział w ujęciach kręconego filmu promującego uroki Tarnobrzega. Kadry do filmu kręcono na terenie Parku przy zamku Dzikowskim. Konni w mundurach kawaleryjskich żołnierzy 14 Pułku Ułanów Jazłowiekich...
Seniorzy z Klubu Seniora działającego przy stowarzyszeniu Esteka spotkali się w biurze Esteki.
Kolejne migawki - tym razem z niedzieli - 19.07.2015 r.  Dzień piękny, dzień słoneczny, dzień pracowity, dzień ... jak codzień ...
Nowy turnus i pierwsze zajęcia integracyjne,  Narazie kolonia i wypoczynek. Kilka migawek ...
2 projekty finansowane ze środków Wojewody dla młodzieży (Rozwijamy się razem) i seniorów (Aktywny Senior). Działania obejmują między innymi zajęcia z j. angielskiego z użyciem tablicy interaktywnej oraz zajęć zdalnych na pltformie e-learningowej, kawiarenki obywatelskie i zajęcia żeglarskie dla seniorów. Młodzież ma zajęcia Rozwoju Fizycznego obejmującego zajęcia żeglarskie i jazdę konną oraz Rozwój Wolontariatu obejmujące szkolenia wolontariackie.
Kolejna dawga migawek z Czarnieckiej  Góry -  13 lipca (poniedziałek)
W czwartek 16 lipca zbiórka III-go turnusu do Czarnieckiej Góry o godz. 9.30 na parkingu pod Kauflandem. Jeśli ktoś nie dostarczył jeszcze karty, lub nie uregulował opłaty  bardzo proszę zrobić przelew lub wpłacić w biurze  jak najszybciej. Biuro czynne  w godzinach od 8.00 do 16.00.
 Kilka migawek z życia uczestników wypoczynku w Czarnieckiej Górze:
Informujemy, że w  sobotę 11 lipca pod Kauflandem jest zbiórka o 5.30 wszystkich którzy wyjeżdzają do Dąbek na obóz wypoczynkowy. Jeśli ktoś nie dostarczył jeszcze karty, lub nie uregulował opłaty  bardzo proszę zrobić przelew lub wpłacić w biurze  jak najszybciej. Biuro czynne wyjatkowo w tym tygodniu  w godzinach od 10 do 15.

<< Poprzednia 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 na 28 Następna >>

FaniMani

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

Golejów 2012 - II turnus, kolonia dla dzieci z klas I - IV
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]