Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
Ruszamy z rekrutacją zespołów na XXII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej ŚPIEWOGRANIEC. Tym razem zapraszamy harcerki i harcerzy z całej Polski do Tarnobrzega w dniach 26 - 28 luty 2016  r.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2015 składamy Państwu życzenia wszystkiego dobrego w życiu prywatnym i zawodowym, serdecznej atmosfery, pachnącej choinki i wypoczynku w gronie osób bliskich. Życzenia ślą Zarząd, członkinie i członkowie Stowarzyszenia Esteka
Do końca grudnia br., w witrynie wystawowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnobrzegu, można oglądać wystawe pokonkursowa na najlepiej przystrojoną bańkę styropianową wykonane przez tarnobrzeskie przedszkola i szkoły podstawowe.
Szanowne dzieci, uczestnicy i uczestniczki Parady Mikołajów 2015!
To już 12 lat,:)) Jak co roku zapraszamy dzieci do zabawy podczas Parady Mikołajów. Milusińscy dostaną słodki upominek od Mikołaja w zamian za przybraną samodzielnie lub z najbliższymi styropianową bombkę. Czyste bombki są do nabycia w szkołach i przedszkolach. Szczegółowy program na plakacie i stronie Facebook stowarzyszenia. Do zobaczenia w niedzielę,:)) Mikołaje                    
Seniorzy - uczestnicy 2 grup językowych projektu Wojewody Podkarpackiego - szlifowali umiejętność posługiwania się językiem angielskim z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, tablicy interaktywnej oraz zadań on-line na Platformie e-learningowej.
Materiał filmowy z projektu TARNOBRZEG - miasto z artystyczną duszą
Pochmurne sobotnie przedpołudnie dzieci, młodzież i dorośli mieszkańcy Tarnobrzega spędzili na warsztatach plastycznych w ramach projektu "Tarnobrzeg z Artystyczną Duszą" w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Osoby te połączyła miłość do rysowania, karykatur, malarstwa, tańca, śpiewu i wszystkiego co nam w duszy gra.  
Grupa seniorów spotkała się w ramach Kawiarenek Seniora w projekcie Aktywny Senior aby wysłuchać wykładu o profilaktyce zdrowia oraz porozmawiać o zdrowiu, jak o nie dbac i wspierać. Aktywności projektowe odbywają sie przy współfinansowaniu Wojewody Podkarpackiego.  
W dniu 11 listopada za Zamkiem Dzikowskim w Tarnobrzegu odbyła się plenerowa inscenizacja patriotyczna  upamiętniająca moment odzyskania niepodległości naszej ojczyzny w 1918 roku. Więcej informacji i relacji foto i video można obejrzeć na profilu Facebook stowarzyszenia. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Komendę Hufca ZHP Tarnobrzeg i stowarzyszenie przy współfinansowaniu Urzędu MIasta Tarnobrzega.
W dniu 4 listopada 2015 r. w Sandomierzu odbyło sie Walne zebranie założycielskie Oddziału Stowarzyszenia ESTEKA w Sandomierzu. W zebraniu wzięło udział 15 członków - założycieli Oddziału oraz 4 członków Zarządu Stowarzyszenia ESTEKA.
Spotkanie informacyjne w ramach Konkursu FIO 2016 – zgłoszenia Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło Konkurs FIO 2016.
Ministerstwo  Sportu i Turystyki ogłosiłoi konkurs na prowadzenie i organizację zajęć sportowych dla uczniów ze środków Funduszu Zajęć Sportowych. Nabór trwa do 15 listopada br.
Protokół z konsultacji Programu współpracy Miasta Tarnobrzega z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2016.
Ruszyła kolejna edycja projektu TARNOBRZEG - miasto z artystyczną duszą. Poniżej szczegóły.

<< Poprzednia 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 na 29 Następna >>

FaniMani

Przekaż swój 1% ESTECE

Darmowy Program PIT
Darmowy PIT online wypełniamy z PITax.pl Łatwe podatki

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

Piłkarska Letnia Akademia - Golejó 2012
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]