Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
W dniu 11 listopada za Zamkiem Dzikowskim w Tarnobrzegu odbyła się plenerowa inscenizacja patriotyczna  upamiętniająca moment odzyskania niepodległości naszej ojczyzny w 1918 roku. Więcej informacji i relacji foto i video można obejrzeć na profilu Facebook stowarzyszenia. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Komendę Hufca ZHP Tarnobrzeg i stowarzyszenie przy współfinansowaniu Urzędu MIasta Tarnobrzega.
W dniu 4 listopada 2015 r. w Sandomierzu odbyło sie Walne zebranie założycielskie Oddziału Stowarzyszenia ESTEKA w Sandomierzu. W zebraniu wzięło udział 15 członków - założycieli Oddziału oraz 4 członków Zarządu Stowarzyszenia ESTEKA.
Spotkanie informacyjne w ramach Konkursu FIO 2016 – zgłoszenia Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło Konkurs FIO 2016.
Ministerstwo  Sportu i Turystyki ogłosiłoi konkurs na prowadzenie i organizację zajęć sportowych dla uczniów ze środków Funduszu Zajęć Sportowych. Nabór trwa do 15 listopada br.
Protokół z konsultacji Programu współpracy Miasta Tarnobrzega z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2016.
Ruszyła kolejna edycja projektu TARNOBRZEG - miasto z artystyczną duszą. Poniżej szczegóły.
Stowarzyszenie ESTEKA, z siedzibą w Tarnobrzegu, od lipca br. realizuje Projekt, współfinansowany przez Wojewodę Podkarpackiego, pod nazwą „AKTYWNY SENIOR”, skierowany do osób, które ukończyły pięćdziesiąty rok życia. Projekt ten ma na celu aktywizację osób starszych z Tarnobrzega i Powiatu Tarnobrzeskiego poprzez integrację, aktywność społeczną, fizyczną i edukację.
V-ty Rajd Konny Jezioro Tarnobrzeskie odbył się na terenach nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Pomimo pochmurnej pogody i porywów wiatru uczestnicy wykazali się ogromnym zapałem i doskonałymi umiejętnościami sztuki jeżdzieckiej.
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza Regionalny Konkurs Grantowy w ramach Programu "Równać Szanse 2015" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Program skierowany jest do organizacji pozarządowych, gminnych domów kultury, bibliotek gminnych oraz nieformalnych grup dorosłych z miejscowości do 20 000 mieszkańców. Termin rejestracji wniosków: do 5 listopada 2015 r. do godz. 12.00.
Zapraszamy do udziału w V Rajdzie konnym - TARNOBRZEG - Jezioro Tarnobrzeskie  
Minister Pracy i Polityki Społecznej zaprasza organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty do udziału w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych dofinansowanych w 2016 r. ze środków krajowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (P FIO). W priorytecie 3 i 4 termin składani ofert mija 23 września 2015, natomiast w priorytecie 2 wnioski należy składać od 1 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r.
Informujemy, że biuro stowarzyszenia ESTEKA,  położone przy ul. 11 Listopada  8 A w Tarnobrzegu, w dniach: 17 - 31 sierpnia 2015 r. będzie NIECZYNNE!!!,  ze względu na wyjazdy urlopowe.  Za kłopoty , wynikłe z tego powodu,  PRZEPRASZAMY.
Członkowie stowarzyszenia Esteka wzięli udział w ujęciach kręconego filmu promującego uroki Tarnobrzega. Kadry do filmu kręcono na terenie Parku przy zamku Dzikowskim. Konni w mundurach kawaleryjskich żołnierzy 14 Pułku Ułanów Jazłowiekich...
Seniorzy z Klubu Seniora działającego przy stowarzyszeniu Esteka spotkali się w biurze Esteki.
Kolejne migawki - tym razem z niedzieli - 19.07.2015 r.  Dzień piękny, dzień słoneczny, dzień pracowity, dzień ... jak codzień ...

<< Poprzednia 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 na 29 Następna >>

FaniMani

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

PÓŁKOLONIA KONNA - VI turnus
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]