Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
Od 1 kwietnia 2013 roku rozpoczęła się realizacja projektu Rehabilitacja dzieci i młodzieży poprzez udział w zajęciach hipoterapeutycznych prowadzonego przez Stowarzyszenie ESTEKA.
Od 2 kwietnia rusza III edycja konkursku literackiego TARNOBRZESKIE STRASZONY 2013.
Poniżej podajemy wysokości zaliczek na poszczególne turnusy i obozy Akcji Letniej 2013: CZARNIECKA GÓRA:
Już od 5 marca ruszamy z rekrutacją na poszczególne turnusy Akcji Letniej 2013.
Po zakończeniu Festiwalu śpiewograniec pojawiło się kilka materiałów prasowych opisujących imprezę:  
  Zapraszamy do oglądania relacji na żywo z przesłuchań oraz koncertu galowego XX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej Śpiewograniec. Rozpoczęcie relacji przewidziane jest na godzinę 9:00, w sobotę 23 luty 2013.
       Tarnobrzeski magistrat podzielił 100 tysięcy złotych na dziewięć stowarzyszeń, które zajmują się pomocą społeczną. Dodano: 20 lutego 2013, 12:00 Autor: /gli/  
  Do Tarnobrzega zawitają zespoły harcerzy z całej Polski. Jutro rozpoczyna się XX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej Śpiewograniec. 18 grup, łącznie 200 harcerzy zaprezentuje swoje umiejętności wokalno - instrumentalne na deskach Tarnobrzeskiego Domu Kultury. Biuro obsługi festiwalu zostanie uruchomione w piątek rano.
Autor: Grzegorz LIPIEC Udział w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Harcerskiej „Śpiewograniec” w Tarnobrzegu zapowiedziało 200 osób. W najbliższy weekend jubileuszowa dwudziesta edycja Festiwalu Piosenki Harcerskiej „Śpiewograniec” w Tarnobrzegu. Koncert galowy uświetni występ Orkiestry Świętego Mikołaja. Organizatorami imprezy są: Stowarzyszenie ESTEKA, 11 Tarnobrzeska Drużyna Harcerska Wrzosowisko oraz Zespół Redakcyjny Synogarlica.  
W ramach realizacji projektu ZIMA W MIEŚCIE członkowie Stowarzyszenia ESTEKA włączyli się w organizację zajęć dla dzieci w Szkole Podstawowej Nr 10.
Tarnobrzeg. Prężna ESTEKA Około pięć i pół tysiąca dzieci i młodzieży uczestniczyło w ubiegłym roku w przedsięwzięciach organizowanych w ramach projektów realizowanych przez tarnobrzeskie Stowarzyszenie ESTEKA. Mówi wiceprezes stowarzyszenia Robert Kędziora.  
Zarząd Stowarzyszenia ESTEKA podsumował działalność za rok 2012. Poniższa informacja zawiera krótkie informacje na temat poszczególnych projektów realizowanych w roku ubiegłym z wyszczególnieniem czasu realizacji, liczby beneficjentów, krótkiego opisu oraz informacji nt kosztów realizacji projektów.   Realizowane projekty w 2012 roku
Przekaż swój 1 % podatku na rzecz Stowarzyszenia ESTEKA - KRS 0000160148 - organizacji pożtku publicznego, która w 2012 roku zrealizowała ponad 30 projektów dla łącznej grupy ponad 5.400 beneficjentów. Zobacz na jaki cel zostaną wykorzystane środki pozyskane z wpłat 1 %:
Sprawdź, czy możesz przekazać 1% podatku, wybierz organizację pożytku publicznego (OPP), którą chcesz wesprzeć, wypełnij PIT i zapłać podatek – przypominamy, co należy zrobić, aby przekazać 1% podatku wybranej organizacji pożytku publicznego.
Już w dniach 22 - 24 lutego 2013 roku w Tarnobrzegu odbędzie się XX edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej ŚPIEWOGRANIEC.

<< Poprzednia 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 na 29 Następna >>

FaniMani

Przekaż swój 1% ESTECE

Darmowy Program PIT
Darmowy PIT online wypełniamy z PITax.pl Łatwe podatki

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

XII OFPH Śpiewograniec
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]