Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
Zapraszamy do sprawdzenia kompletów numerów które wygrały
Wybrane numery na antenie Radio Leliwa na dni 15 -17 grudnia 2012 to:   - 2335 - 15 grudnia br. - 4337 - 16 grudnia br. - 2468 - 17 grudnia br. Kupon umieszczony na każdej czekoladzie składa się z ośmiu cyfr. Zwycięskim kuponem jest kupon, którego wyłącznie pierwsze cztery cyfry zgadzają się z wynikiem losowania. nagroda do odebrania od wtorku, tj. 18 grudnia 2012 r. w godz. 8.00 - 15.30 w biurze Stowarzyszenia ESTEKA ul. 11 Listopada 8a, po okazaniu opakowania z czekolady. Termin realizacji upływa z dniem 31 grudnia br.
Wybrany numer na antenie Radio Leliwa w dniu 14 grudnia 2012 to:  
Wybrany numer na antenie Radio Leliwa w dniu 13 grudnia 2012 to:
Wybrany numer na antenie Radio Leliwa w dniu 12 grudnia 2012 to:
Wybrany numer na antenie Radio Leliwa w dniu 11 grudnia 2012 to:
Numer wybrany na antenie Radio LELIWA w dniu 10 grudnia 2012 r.:
Od 10 grudnia 2012 r. od godz. 10.00 (poniedziałek) uczestnicy projektu TARNOBRZEŻAN PORTRET A.D. 2012 realizowanego w ramach projektu Tarnobrzeg - miasto z artystyczną duszą będą mogli odbierać swoje karykatury .
W imieniu Stowarzyszenia ESTEKA zapraszamy już jutro, 9 grudnia 2012 r. na IX Paradę Mikołajów, która odbędzie się na Pl. B. Głowackiego w Tarnobrzegu. Program imprezy:
Już 9 grudnia 2012 r. zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w IX Paradzie Mikołajów organizowanej przez Stowarzyszenie ESTEKA.
„Nasze symbole to księżyc i gwiazda”               W środę 7 listopada bieżącego roku, późnym wieczorem do Tarnobrzega zawitała turecka młodzież z miejscowości Antalya, pod opieką swojej nauczycielki oraz lokalnej poetki. Ich przyjazd był rewizytą naszych tarnobrzeskich licealistów z Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika, którzy odwiedzili ich w marcu 2012r. w ramach międzynarodowego projektu „Youth in action” („Młodzież w działaniu”) o tytule „Youth meets literature” („Młodzież spotyka się z literaturą”). Kontynuacją owego programu było „Youth meets art” („Młodzież spotyka się ze sztuką”).  
Trzech konnych oraz dwóch pieszych w strojach kawaleryjskich - członków tarnobrzeskiego Stowarzyszenia ESTEKA uczestniczyło w uroczystościach z okazji rocznicy odzyskania niepodległości na Pl. B. Głowackiego.
20 października 2012 r. w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbyło się podsumowanie projektu TARNOBRZEG - miasto z artystyczną duszą. Projekt był realizowany w Tarnobrzegu od 1 sierpnia i obejmował kilka etapów: organizacja warsztatów plastycznych dla dzieci i młodzieży, przeprowadzenie konkursu plastycznego oraz organizacja Gali. Do całkowitego zakończenia projektu pozostało jeszcze opracowanie i wydanie Albumu z pracami konursowymi.
20 października 2012 r. o godz. 16.30 w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbędzie się Gala podsumowująca projekt TARNOBRZEG - miasto z artystyczną duszą, który jest realizowany w Tarnobrzegu od 1 sierpnia br. W ramach projektu zostały zorganizowane m.in. warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży oraz konkurs plastyczny.
Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do udziału w konkursie plastycznym w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie ESTEKA projektu TARNOBRZEG - MIASTO Z ARTYSTYCZNĄ DUSZĄ.

<< Poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 na 29 Następna >>

FaniMani

Przekaż swój 1% ESTECE

Darmowy Program PIT
Darmowy PIT online wypełniamy z PITax.pl Łatwe podatki

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

Akcja Lato 2015 - Półkolonia konna - turnus I
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]