Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
W dniach 8 – 15 września 2012 r. 14-osobowa delegacja Stowarzyszenia ESTEKA, Liceum Ogólnokształ- cącego im. M. Kopernika oraz Urzędu Miasta Tarnobrzega wyjechała w ramach realizacji projektu Comenius Regio – Uczenie się przez całe życie „Zapobieganie niepowodzeniom szkolnym” do miejscowości Mardin w Turcji.
W dniu 1 września 2012 r. na terenach wokół Jeziora Tarnobrzeskiego odbył się II Rajd Konny – Jezioro Tarnobrzeskie 2012. Projekt organizacji Rajdu konnego był związany z dwoma aspektami. Po pierwsze: popularyzacją jazdy konnej, a po drugie z promocją północnej części Województwa Podkarpackiego, jako atrakcyjnego miejsca pod kątem turystycznym.
W ramach realizacji projektu LATO W MIEŚCIE w dniu 30 sierpnia 2012 r. zorganizowana została wycieczka autokarowa do Kurozwęk.
Poniżej przedstawiamy zaproszenie na II Rajd konny Jezioro Tarnobrzeskie 2012 wraz z Regulaminem oraz Listą konkurencji.  
W związku z zakończeniem realizacji projektu Piłkarska Letnia Akademia zostało złożone do Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie sprawozdanie z realizacji zadania publicznego.
Zakończył się okres, w którym Urzędy Skarbowe przekazyywały na rachunki bankowe organizacji pozarządowych kwoty pozyskane w ramach 1 % podatku. Na konto Stowarzyszenia ESTEKA za 2011 rok wpłynęła kwota 24.723,80 zł.
  W bieżącym roku po raz pierwszy ESTEKA zorganizowała letni wypoczynek nad Bałtykiem. W miejscowości Dąbki k. Darłowa, na terenie bazy wypoczynkowej Opatowskiego Hufca ZHP, wypoczywało na trzech turnusach 126 dzieci i młodzieży.  
Rozpoczynamy realizację projektu TARNOBRZEG - miasto z artystyczną duszą. Pierwszy etap - bezpłatne warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży Początek zajęć 13 sierpnia 2012 r. - plan zajęć przedstawia się następująco:  
Po testowaniu terenów wokół Jeziora Tarnobrzeskiego i organizacji I Rajdu Konnego zgodnie z zapowiedziami przystępujemy do organizacji II RAJDU.
W ramach akcji LATO W MEŚCIE dla najmłodszych mieszkańców przygotowaliśmy BEZPŁATNE zajęcia rekreacyjno-sportowe.  
Jesteśmy już na półmetku organizowanej wyjazdowej akcji letniej.
W dniu 23 czerwca 2012 roku nad Jeziorem Tarnobrzeskim został zorganizowany przez Stowarzyszenie ESTEKA I Rajd konny „Jezioro Tarnobrzeskie 2012”. Do rywalizacji zgłosiło się 17 jeźdźców wraz z końmi z Tarnobrzega, Stalowej Woli, Grębowa i Tarnowa.
W dniach 3 - 6 czerwca br. w Tarnobrzegu gościła po raz drugi delegacja z miasta Mardin - Turcja, która odwiedziła nasze miasto w ramach realizacji projektu Comenius Regio "Metody zapobiegania niepowodzeniom szkolnym uczniów". Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie ESTEKA wspólnie z tureckim Kuratorium Oświaty miasta Mardin, Gminą Tarnobrzeg, oraz przy współpracy szkół ponadgimnazjalnych: liceów Mili Piyanago w Mardinie i Mikołaja Kopernika z Tarnobrzega i Centrum Badawczo-Konsultacyjnego z Mardinu.  
Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w VI Konkursie Fotograficznym.
Miło nam jest poinformować, iż w dniu dzisiejszym uruchomiony został system rezerwacji miejsc w ramach letniej akcji wypoczynku, organizowanego przez nasze stowarzyszenie.

<< Poprzednia 22 23 24 25 26 27 28 29 na 29 Następna >>

FaniMani

Przekaż swój 1% ESTECE

Darmowy Program PIT
Darmowy PIT online wypełniamy z PITax.pl Łatwe podatki

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

Inscenizacja z okazji rocznicy odzyskania niepodległości - 11 Listopada
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]