Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
W 2015 roku Stowarzyszenie ESTEKA realizowało projekt Rozwijamy się razem, współfinansowany ze środków Wojewody Podkarpackiego, którego jednym z celów by rozwój wolontariatu. Projekt obejmował m.in. szkolenia, zajęcia warsztatowe dla wolontariuszy oraz działania praktyczne. W ramach projektu zawiązała się grupa inicjatywna tarnobrzeskiej młodzieży, która aktywnie włączyła się w realizację projektów i programów Stowarzyszenia ESTEKA.
Materiały filmowe z XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej ŚPIEWOGRANIEC 2016 
W dniach 26 - 28 lutego 2016 roku odbył się XXII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcersiej ŚPIEWOGRANIEC 2016. Festiwal organizowany jest z przerwami od 1989 roku i uczestniczą w nim harcerki i harcerze z terenu całej Polski.
Stowarzyszenie Esteka będzie gościć 2 wolontariuszy z Turcji - Gulhatun i Burak uczestniczących w Wolontariacie Europejskim w ramach projektu Głos Młodzieży EVS (European Volontary Service) odbywającego się w Polsce (Tarnobrzeg) przez 6 miesięcy począwszy od 1.04.2016. Projekt będzie realizowany w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Renaissance Institute z Turcji w ramach Programu Erasmus +. Przeprowadzenie projektu Wolontariatu Europejskiego jest możliwe dzięki otrzymanej przez stowarzyszenie Esteka Akredytacji EVS wydanej przez Narodową Agencję Programu Erasmus + działającej w ramach Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Polsce.
Zapraszamy na transmisję LIVE z XII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej ŚPIEWOGRANIEC 2016 
Przedstawiciele samorządów Sandomierza, Gorzyc, Baranowa Sandomierskiego oraz Powiatu Tarnobrzeskiego, a także lokalni przedsiębiorcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych spotkali się w Zalesiu Gorzyckim, by omówić zasady współpracy w zakresie rozwoju turystyki, informacji i promocji, a także możliwości realizowania wspólnych inwestycji w obrębie królowej polskich rzek.  
Poniżej podajemy ramowy program XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej ŚPIEWOGRANIEC 2016.
Departament Pożytku Publicznego przekazuje listę projektów zweryfikowanych formalnie i ocenionych merytorycznie wraz z informacją o uzyskaniu dofinansowania w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w 2016 r.  
W Galerii zamieściliśmy gratkę - zestaw plakietek Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej ŚPIEWOGRANIEC.
Kolejne ekipy zgłaszają swój udział w Festiwalu. Poniżej aktualna lista zespołów i ekip (na dzień 05 II 2016): ZESPOŁY ZGŁOSZONE:
"Odpalamy" nową stronę Festiwalu Piosenki Harcerskiej ŚPIEWGRANIEC.
W dniu 3 lutego 2016 r. opublikowana została lista oceny formalnej FIO 2016 - priorytet 2.
Szanowni Państwo, Departament Pożytku Publicznego uprzejmie informuje, że zakończono ocenę formalną ofert złożonych w konkursie FIO 2016 – Priorytet 2. Poniżej zamieszczono listę ofert zawierającą wyniki oceny formalnej. Oferty uszeregowane zgodnie z numerami FIO.
Zdobądź 5000 złotych na lokalną inicjatywę - weź udział w szkoleniu.
Zarząd Powiatu Tarnobrzeskiego o ogłasza otwarty konkurs ofert dotyczący zlecania w 2016 r. realizacji zadań publicznych w formie wsparcia organizacjom pozarządowym oraz innym podmiotom uprawnionym. Więcej na: bip.tarnobrzeski.pl/organizacje pozarządowe, Załącznik Nr 3 http://bip.tarnobrzeski.pl/?c=mdTresc-cmPokazTresc-16-916  

<< Poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 na 29 Następna >>

FaniMani

Przekaż swój 1% ESTECE

Darmowy Program PIT
Darmowy PIT online wypełniamy z PITax.pl Łatwe podatki

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

PÓŁKOLONIA KONNA - VI turnus
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]