Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
"Odpalamy" nową stronę Festiwalu Piosenki Harcerskiej ŚPIEWGRANIEC.
W dniu 3 lutego 2016 r. opublikowana została lista oceny formalnej FIO 2016 - priorytet 2.
Szanowni Państwo, Departament Pożytku Publicznego uprzejmie informuje, że zakończono ocenę formalną ofert złożonych w konkursie FIO 2016 – Priorytet 2. Poniżej zamieszczono listę ofert zawierającą wyniki oceny formalnej. Oferty uszeregowane zgodnie z numerami FIO.
Zdobądź 5000 złotych na lokalną inicjatywę - weź udział w szkoleniu.
Zarząd Powiatu Tarnobrzeskiego o ogłasza otwarty konkurs ofert dotyczący zlecania w 2016 r. realizacji zadań publicznych w formie wsparcia organizacjom pozarządowym oraz innym podmiotom uprawnionym. Więcej na: bip.tarnobrzeski.pl/organizacje pozarządowe, Załącznik Nr 3 http://bip.tarnobrzeski.pl/?c=mdTresc-cmPokazTresc-16-916  
Ruszamy z rekrutacją zespołów na XXII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej ŚPIEWOGRANIEC. Tym razem zapraszamy harcerki i harcerzy z całej Polski do Tarnobrzega w dniach 26 - 28 luty 2016  r.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2015 składamy Państwu życzenia wszystkiego dobrego w życiu prywatnym i zawodowym, serdecznej atmosfery, pachnącej choinki i wypoczynku w gronie osób bliskich. Życzenia ślą Zarząd, członkinie i członkowie Stowarzyszenia Esteka
Do końca grudnia br., w witrynie wystawowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnobrzegu, można oglądać wystawe pokonkursowa na najlepiej przystrojoną bańkę styropianową wykonane przez tarnobrzeskie przedszkola i szkoły podstawowe.
Szanowne dzieci, uczestnicy i uczestniczki Parady Mikołajów 2015!
To już 12 lat,:)) Jak co roku zapraszamy dzieci do zabawy podczas Parady Mikołajów. Milusińscy dostaną słodki upominek od Mikołaja w zamian za przybraną samodzielnie lub z najbliższymi styropianową bombkę. Czyste bombki są do nabycia w szkołach i przedszkolach. Szczegółowy program na plakacie i stronie Facebook stowarzyszenia. Do zobaczenia w niedzielę,:)) Mikołaje                    
Seniorzy - uczestnicy 2 grup językowych projektu Wojewody Podkarpackiego - szlifowali umiejętność posługiwania się językiem angielskim z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, tablicy interaktywnej oraz zadań on-line na Platformie e-learningowej.
Materiał filmowy z projektu TARNOBRZEG - miasto z artystyczną duszą
Pochmurne sobotnie przedpołudnie dzieci, młodzież i dorośli mieszkańcy Tarnobrzega spędzili na warsztatach plastycznych w ramach projektu "Tarnobrzeg z Artystyczną Duszą" w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Osoby te połączyła miłość do rysowania, karykatur, malarstwa, tańca, śpiewu i wszystkiego co nam w duszy gra.  
Grupa seniorów spotkała się w ramach Kawiarenek Seniora w projekcie Aktywny Senior aby wysłuchać wykładu o profilaktyce zdrowia oraz porozmawiać o zdrowiu, jak o nie dbac i wspierać. Aktywności projektowe odbywają sie przy współfinansowaniu Wojewody Podkarpackiego.  
W dniu 11 listopada za Zamkiem Dzikowskim w Tarnobrzegu odbyła się plenerowa inscenizacja patriotyczna  upamiętniająca moment odzyskania niepodległości naszej ojczyzny w 1918 roku. Więcej informacji i relacji foto i video można obejrzeć na profilu Facebook stowarzyszenia. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Komendę Hufca ZHP Tarnobrzeg i stowarzyszenie przy współfinansowaniu Urzędu MIasta Tarnobrzega.

<< Poprzednia 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 na 30 Następna >>

FaniMani

Przekaż swój 1% ESTECE

Darmowy Program PIT
Darmowy PIT online wypełniamy z PITax.pl Łatwe podatki

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

VII turnus PÓŁKOLONII KONNEJ - 7 - 11 sierpnia 2017 r.
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]