Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
W ramach programu Młodzież w działaniu, akcja Inicjatywy młodzieżowe ESTEKA przygotowała projekt pt. Życie to kabaret.
W miniony piętek (2013-09-20) Pedagodzy Ulicy zorganizowali razem z bibliotekarzami zajęcia plastyczne dla dzieci w Filii Bibliotecznej na ul. Kopernika.
W ramach realizacji projektu Projekt ROZWÓJ FIZYCZNY DZIECI I MŁODZIEŻY POPRZEZ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH SZKÓŁKI JEŹDZIECKIEJ na terenie Osiedla Mokrzyszów w Tarnobrzegu trwają zajęcia jeździeckie.
W ramach realizacji projektu TARNOBRZEG - MIASTO Z ARTYSTYCZNĄ DUSZĄ zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym JEZIORO TARNOBRZESKIE: takie je widzę w przyszłości.
W niedzielę, 8 września 2013 r., przy Klasztorze O.O. Dominikanów w Tarnobrzegu odbył się Piknik Rodzinny połączony ze zbiórką funduszy na remont Klasztoru, w który włączyło się również Stowarzyszenie ESTEKA.
W dniu 7 września odbyła sie III edycja Rajdu Konnego TARNOBRZEG - JEZIORO TARNOBRZESKIE.
Na stronach PO KL opublikowane zostały wyniki oceny merytorycznej projektów poddanych ocenie podczas posiedzenia Komisji Oceny Projektów (KOP), której obrady rozpoczęły się w dniu 1 lipca 2013 r. w ramach konkursu zamkniętego nr DWF_5.4.2_11_2013 pt. „Wdrożenie standardów współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi”, realizowanego w ramach Działania 5.4 „Rozwój potencjału trzeciego sektora” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt Stowarzyszenia ESTEKA ROZWIŃ SKRZYDŁA uplasował się na 50 miejscu - uzyskując 87,50 punktów. Całkowity koszt realizacji projektu wynosi 495.205,53 zł
7 września 2013 r. zapraszamy miłośników jazdy konnej na trzecią edycję Rajdu konnego TARNOBRZEG Jezioro Tarnobrzeskie.
Przyjazd  IV turnusu z Czarnieckiej Góry bedzie miedzym 16.00 a 17.00 na parking pod marketem Kaufland.
Wyjazd na trzeci turnus na obóz do Czarnieckiej Góry odbędzie się w dniu 19 lipca 2013 o godz. 10.00 z parkingu przy markecie KAUFLAND w Tarnobrzegu przy ul. Sienkiewicza. Zbiórka uczestników o godz. 9.30.  
Dzięki wsparciu Radia Leliwa pierwszych 15-tu słuchaczy, którzy zadzwonią do Radia będą mogli skorzystać z tańszego wypoczynku w miejscowości Dąbki k. Darłowa.
Wyjazd na drugi turnus na obóz do Czarnieckiej Góry odbędzie się w dniu 10 lipca 2013 o godz.
Zgodnie z obowiązującym prawem na stronie Stowarzyszenia ESTEKA zostały zamieszczone sprawozdania z działalności za rok 2012.
Trwa realizacja projektu PEDAGODZY ULICY. Już drugi miesiąc trwa realizacja projektu Pedagodzy ulicy, który uzyskał wsprcie ze środków Urzędu Miasta Tarnobrzega.
Wyjazd na pierwszy turnus na obóz do Czarnieckiej Góry odbędzie się w dniu 1 lipca 2013 o godz.

<< Poprzednia 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 na 30 Następna >>

FaniMani

Przekaż swój 1% ESTECE

Darmowy Program PIT
Darmowy PIT online wypełniamy z PITax.pl Łatwe podatki

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

Zima w mieście - organizacja zajęć
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]