Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
W zwiazku z realizacją projektu wspólfinansowanego ze środków Wojewody Podkarpackiego zamieszczamy ankiety rekrutacyjne do poszczególnych paneli tematycznych.
Projekt zakłada aktywizację seniorów poprzez zorganizowanie kursu komputerowego oraz szkolenia teoretycznego i praktycznego z żeglarstwa. Grupę docelową stanowić będzie 30 beneficjentów rekrutowanych z terenu Powiatu Ziemskiego oraz Powiatu Grodzkiego w Tarnobrzegu.
Kolejny projekt Stowarzyszenia otrzymał dofinansowanie w ramach otwartych konkursów ofert. LEPSZY START – LEPSZE JUTRO otrzymał dotację od Wojewody Podkarpackiego w wysokości 21.000 zł.
O projekcie Rehabilitacja dzieci i młodzieży poprzez udział w zajęciach ipoterapeutycznych na antenie Radio Leliwa.
Projekt ROZWÓJ FIZYCZNY poprzez udział w zajęciach Szkółki jeździeckiej skierowany jest do młodych ludzi zainteresowanych jeździectwem i hippiką. Zajęcia z jazdy konnej zorganizowane będą na Osiedlu Mokrzyszów w oparciu o biuro Stowarzyszenia ESTEKA przy ul. Leśnej 3 i będą realizowane w okresie od 1 kwietnia do 30 listopada 2013 r.
Od 1 kwietnia 2013 roku rozpoczęła się realizacja projektu Rehabilitacja dzieci i młodzieży poprzez udział w zajęciach hipoterapeutycznych prowadzonego przez Stowarzyszenie ESTEKA.
Od 2 kwietnia rusza III edycja konkursku literackiego TARNOBRZESKIE STRASZONY 2013.
Poniżej podajemy wysokości zaliczek na poszczególne turnusy i obozy Akcji Letniej 2013: CZARNIECKA GÓRA:
Już od 5 marca ruszamy z rekrutacją na poszczególne turnusy Akcji Letniej 2013.
Po zakończeniu Festiwalu śpiewograniec pojawiło się kilka materiałów prasowych opisujących imprezę:  
  Zapraszamy do oglądania relacji na żywo z przesłuchań oraz koncertu galowego XX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej Śpiewograniec. Rozpoczęcie relacji przewidziane jest na godzinę 9:00, w sobotę 23 luty 2013.
       Tarnobrzeski magistrat podzielił 100 tysięcy złotych na dziewięć stowarzyszeń, które zajmują się pomocą społeczną. Dodano: 20 lutego 2013, 12:00 Autor: /gli/  
  Do Tarnobrzega zawitają zespoły harcerzy z całej Polski. Jutro rozpoczyna się XX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej Śpiewograniec. 18 grup, łącznie 200 harcerzy zaprezentuje swoje umiejętności wokalno - instrumentalne na deskach Tarnobrzeskiego Domu Kultury. Biuro obsługi festiwalu zostanie uruchomione w piątek rano.
Autor: Grzegorz LIPIEC Udział w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Harcerskiej „Śpiewograniec” w Tarnobrzegu zapowiedziało 200 osób. W najbliższy weekend jubileuszowa dwudziesta edycja Festiwalu Piosenki Harcerskiej „Śpiewograniec” w Tarnobrzegu. Koncert galowy uświetni występ Orkiestry Świętego Mikołaja. Organizatorami imprezy są: Stowarzyszenie ESTEKA, 11 Tarnobrzeska Drużyna Harcerska Wrzosowisko oraz Zespół Redakcyjny Synogarlica.  
W ramach realizacji projektu ZIMA W MIEŚCIE członkowie Stowarzyszenia ESTEKA włączyli się w organizację zajęć dla dzieci w Szkole Podstawowej Nr 10.

<< Poprzednia 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 na 30 Następna >>

FaniMani

Przekaż swój 1% ESTECE

Darmowy Program PIT
Darmowy PIT online wypełniamy z PITax.pl Łatwe podatki

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

I turnus - Dąbki k. Darłowa
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]