Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
W imieniu Stowarzyszenia ESTEKA zapraszamy już jutro, 9 grudnia 2012 r. na IX Paradę Mikołajów, która odbędzie się na Pl. B. Głowackiego w Tarnobrzegu. Program imprezy:
Już 9 grudnia 2012 r. zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w IX Paradzie Mikołajów organizowanej przez Stowarzyszenie ESTEKA.
„Nasze symbole to księżyc i gwiazda”               W środę 7 listopada bieżącego roku, późnym wieczorem do Tarnobrzega zawitała turecka młodzież z miejscowości Antalya, pod opieką swojej nauczycielki oraz lokalnej poetki. Ich przyjazd był rewizytą naszych tarnobrzeskich licealistów z Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika, którzy odwiedzili ich w marcu 2012r. w ramach międzynarodowego projektu „Youth in action” („Młodzież w działaniu”) o tytule „Youth meets literature” („Młodzież spotyka się z literaturą”). Kontynuacją owego programu było „Youth meets art” („Młodzież spotyka się ze sztuką”).  
Trzech konnych oraz dwóch pieszych w strojach kawaleryjskich - członków tarnobrzeskiego Stowarzyszenia ESTEKA uczestniczyło w uroczystościach z okazji rocznicy odzyskania niepodległości na Pl. B. Głowackiego.
20 października 2012 r. w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbyło się podsumowanie projektu TARNOBRZEG - miasto z artystyczną duszą. Projekt był realizowany w Tarnobrzegu od 1 sierpnia i obejmował kilka etapów: organizacja warsztatów plastycznych dla dzieci i młodzieży, przeprowadzenie konkursu plastycznego oraz organizacja Gali. Do całkowitego zakończenia projektu pozostało jeszcze opracowanie i wydanie Albumu z pracami konursowymi.
20 października 2012 r. o godz. 16.30 w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbędzie się Gala podsumowująca projekt TARNOBRZEG - miasto z artystyczną duszą, który jest realizowany w Tarnobrzegu od 1 sierpnia br. W ramach projektu zostały zorganizowane m.in. warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży oraz konkurs plastyczny.
Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do udziału w konkursie plastycznym w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie ESTEKA projektu TARNOBRZEG - MIASTO Z ARTYSTYCZNĄ DUSZĄ.
W dniach 8 – 15 września 2012 r. 14-osobowa delegacja Stowarzyszenia ESTEKA, Liceum Ogólnokształ- cącego im. M. Kopernika oraz Urzędu Miasta Tarnobrzega wyjechała w ramach realizacji projektu Comenius Regio – Uczenie się przez całe życie „Zapobieganie niepowodzeniom szkolnym” do miejscowości Mardin w Turcji.
W dniu 1 września 2012 r. na terenach wokół Jeziora Tarnobrzeskiego odbył się II Rajd Konny – Jezioro Tarnobrzeskie 2012. Projekt organizacji Rajdu konnego był związany z dwoma aspektami. Po pierwsze: popularyzacją jazdy konnej, a po drugie z promocją północnej części Województwa Podkarpackiego, jako atrakcyjnego miejsca pod kątem turystycznym.
W ramach realizacji projektu LATO W MIEŚCIE w dniu 30 sierpnia 2012 r. zorganizowana została wycieczka autokarowa do Kurozwęk.
Poniżej przedstawiamy zaproszenie na II Rajd konny Jezioro Tarnobrzeskie 2012 wraz z Regulaminem oraz Listą konkurencji.  
W związku z zakończeniem realizacji projektu Piłkarska Letnia Akademia zostało złożone do Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie sprawozdanie z realizacji zadania publicznego.
Zakończył się okres, w którym Urzędy Skarbowe przekazyywały na rachunki bankowe organizacji pozarządowych kwoty pozyskane w ramach 1 % podatku. Na konto Stowarzyszenia ESTEKA za 2011 rok wpłynęła kwota 24.723,80 zł.
  W bieżącym roku po raz pierwszy ESTEKA zorganizowała letni wypoczynek nad Bałtykiem. W miejscowości Dąbki k. Darłowa, na terenie bazy wypoczynkowej Opatowskiego Hufca ZHP, wypoczywało na trzech turnusach 126 dzieci i młodzieży.  
Rozpoczynamy realizację projektu TARNOBRZEG - miasto z artystyczną duszą. Pierwszy etap - bezpłatne warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży Początek zajęć 13 sierpnia 2012 r. - plan zajęć przedstawia się następująco:  

<< Poprzednia 23 24 25 26 27 28 29 30 31 na 31 Następna >>

FaniMani

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

WYPEŁNIJ Z NAMI PIT'a

WYPEŁNIJ SWÓJ PIT
<div style="position:relative;width:315px;margin:0 auto;">
<a href="https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000160148/"
title="Przekaż 1% naszej organizacji" target="_blank">
<img src="https://www.iwop.pl/szybki-start/pitax-new-start.png"
style="width:100%" alt="Przekaż 1% naszej organizacji" /></a></div>
Walne Zebranie Założycielskie - Oddział ESTEKI w Sandomierzu
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]