Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
  W bieżącym roku po raz pierwszy ESTEKA zorganizowała letni wypoczynek nad Bałtykiem. W miejscowości Dąbki k. Darłowa, na terenie bazy wypoczynkowej Opatowskiego Hufca ZHP, wypoczywało na trzech turnusach 126 dzieci i młodzieży.  
Rozpoczynamy realizację projektu TARNOBRZEG - miasto z artystyczną duszą. Pierwszy etap - bezpłatne warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży Początek zajęć 13 sierpnia 2012 r. - plan zajęć przedstawia się następująco:  
Po testowaniu terenów wokół Jeziora Tarnobrzeskiego i organizacji I Rajdu Konnego zgodnie z zapowiedziami przystępujemy do organizacji II RAJDU.
W ramach akcji LATO W MEŚCIE dla najmłodszych mieszkańców przygotowaliśmy BEZPŁATNE zajęcia rekreacyjno-sportowe.  
Jesteśmy już na półmetku organizowanej wyjazdowej akcji letniej.
W dniu 23 czerwca 2012 roku nad Jeziorem Tarnobrzeskim został zorganizowany przez Stowarzyszenie ESTEKA I Rajd konny „Jezioro Tarnobrzeskie 2012”. Do rywalizacji zgłosiło się 17 jeźdźców wraz z końmi z Tarnobrzega, Stalowej Woli, Grębowa i Tarnowa.
W dniach 3 - 6 czerwca br. w Tarnobrzegu gościła po raz drugi delegacja z miasta Mardin - Turcja, która odwiedziła nasze miasto w ramach realizacji projektu Comenius Regio "Metody zapobiegania niepowodzeniom szkolnym uczniów". Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie ESTEKA wspólnie z tureckim Kuratorium Oświaty miasta Mardin, Gminą Tarnobrzeg, oraz przy współpracy szkół ponadgimnazjalnych: liceów Mili Piyanago w Mardinie i Mikołaja Kopernika z Tarnobrzega i Centrum Badawczo-Konsultacyjnego z Mardinu.  
Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w VI Konkursie Fotograficznym.
Miło nam jest poinformować, iż w dniu dzisiejszym uruchomiony został system rezerwacji miejsc w ramach letniej akcji wypoczynku, organizowanego przez nasze stowarzyszenie.
30 kwietnia minął czas na składanie deklaracji podatkowych za 2011 rok, a co się z tym wiąże na przekazywanie 1 procenta podatku wybranym organizacjom pożytku publicznego.
  Zapraszamy do udział w półkolonii konnej zimowej. Organizujemy DWA turnusy po 12 osób na każdym. 
Są jeszcze wolne miejsca na półkoloniach konnych: 
Jak nas wspierać? Nic prostszego: - sposób pierwszy: ---> wpłać bezpośrednio na konto Stowarzyszenia ESTEKA z dopiskiem "Kilometry dobra" 17 1500 1735 1217 3005 3741 0000 - sposób drugi: • wejdź na http://kilometrydobra.pl/organization/stowarzyszenie-esteka/ • wybierz hasło WPŁAĆ; • określ kwotę, jaką wybierasz; • podaj swoje dane: imię, nazwisko, e-mail, nr telefonu; • zaznacz opcję jeśli wpłacasz anonimowo; • wybierz zakładkę BlueMedia, bank i dokończ transakcję. lub PayPal i postępuj jak wyżej; - sposób trzeci: ---> znajdź naszych wolontariuszy podczas eventów i wrzuć swój datek do oznaczonej puszki :) Każde 44 zł to jeden metr Dobra!  
Uczestnicy kolonii, obozu językowo-plastycznego i wypoczynkowego spotykają sie w dniu 6.07 (Środa) o godzinie 9.40 rano na parkingu sklepu Kaufland. Wyjazd o godz. 10.00 Zabierzcie ze sobą dobry humor! Do zobaczenia...
Na pierwszym warsztacie , który jest zrozumienie i dostosować je bardzo użyteczny w odniesieniu do sposobu jest przyjemne w przeszłości.  

<< Poprzednia 23 24 25 26 27 28 29 30 na 30 Następna >>

FaniMani

Przekaż swój 1% ESTECE

Darmowy Program PIT
Darmowy PIT online wypełniamy z PITax.pl Łatwe podatki

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

Wyjazd edukacyjny - Warszawa 4 X 2014 r. - ASOS 2014 AKTYWNY SENIOR
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]