Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
Miło nam jest poinformować, iż w dniu dzisiejszym uruchomiony został system rezerwacji miejsc w ramach letniej akcji wypoczynku, organizowanego przez nasze stowarzyszenie.
30 kwietnia minął czas na składanie deklaracji podatkowych za 2011 rok, a co się z tym wiąże na przekazywanie 1 procenta podatku wybranym organizacjom pożytku publicznego.
  Zapraszamy do udział w półkolonii konnej zimowej. Organizujemy DWA turnusy po 12 osób na każdym. 
Są jeszcze wolne miejsca na półkoloniach konnych: 
Jak nas wspierać? Nic prostszego: - sposób pierwszy: ---> wpłać bezpośrednio na konto Stowarzyszenia ESTEKA z dopiskiem "Kilometry dobra" 17 1500 1735 1217 3005 3741 0000 - sposób drugi: • wejdź na http://kilometrydobra.pl/organization/stowarzyszenie-esteka/ • wybierz hasło WPŁAĆ; • określ kwotę, jaką wybierasz; • podaj swoje dane: imię, nazwisko, e-mail, nr telefonu; • zaznacz opcję jeśli wpłacasz anonimowo; • wybierz zakładkę BlueMedia, bank i dokończ transakcję. lub PayPal i postępuj jak wyżej; - sposób trzeci: ---> znajdź naszych wolontariuszy podczas eventów i wrzuć swój datek do oznaczonej puszki :) Każde 44 zł to jeden metr Dobra!  
Uczestnicy kolonii, obozu językowo-plastycznego i wypoczynkowego spotykają sie w dniu 6.07 (Środa) o godzinie 9.40 rano na parkingu sklepu Kaufland. Wyjazd o godz. 10.00 Zabierzcie ze sobą dobry humor! Do zobaczenia...
Na pierwszym warsztacie , który jest zrozumienie i dostosować je bardzo użyteczny w odniesieniu do sposobu jest przyjemne w przeszłości.  
Członkowie stowarzyszenia Esteka wzięli udział w kręceniu filmu promocyjnego o Tarnobrzegu na terenie Parku przy Zamku Dzikowskim. Konni w mundurach kawaleryjkich żołnierzy 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich...
W czwartek 16 lipca zbiórka III turnusu do Czarnieckiej Góry o godz. 9.30 na parkingu pod Kauflandem. Jeśli ktoś nie dostarczył jeszcze karty, lub nie uregulował opłaty  bardzo proszę zrobić przelew lub wpłacić w biurze  jak najszybciej. Biuro czynne  w godzinach od 8.00 do 16.00.
Projekt KOPYTO ZA KOPYTEM - spotkanie szkoleniowo-integrujące. W spotkaniu wzięli udział rodzice, rodzice-wolontariusze, niepełnosprawni uczestnicy projektu oraz przedstawiciele ESTEKI.
Bardzo przepraszamy, ale 3 kwietnia tj. Wielki Piatek nasze biuro bedzie nieczynne.Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już od wtorku 7 kwietnia od godziny 10.00. Jednocześnie chcę poinformować że składanie formularzy rekrutacyjnych na zajęcia z hipoterapii będzie do 8 kwietnia, czyli do środy. Składamy Wszystkim pogodnych i radosnych Świat Wielkiej Nocy.!!!
Już po raz 11 zapraszamy do udziału w Paradzie Mikołajów, która w tym roku odbędzie się 6 grudnia:) Zapraszamy wszystkich do wspólnej "bombkowej" zabawy !!! Szczegóły na plakacie i w regulaminie
Seniorzy doskonalą swoją wiedzę z posługiwania się komputerem.  Zajęcia prowadzone przez Jarka Piątkowskieo.
Uczestnicy  na obozy turnusu I  są już zrekrutowani lub miejsca zarezerwowane. Rekrutacja zablokowana.

<< Poprzednia 24 25 26 27 28 29 30 na 30 Następna >>

FaniMani

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

VII turnus PÓŁKOLONII KONNEJ - 7 - 11 sierpnia 2017 r.
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]