Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
Na pierwszym warsztacie , który jest zrozumienie i dostosować je bardzo użyteczny w odniesieniu do sposobu jest przyjemne w przeszłości.  
Członkowie stowarzyszenia Esteka wzięli udział w kręceniu filmu promocyjnego o Tarnobrzegu na terenie Parku przy Zamku Dzikowskim. Konni w mundurach kawaleryjkich żołnierzy 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich...
W czwartek 16 lipca zbiórka III turnusu do Czarnieckiej Góry o godz. 9.30 na parkingu pod Kauflandem. Jeśli ktoś nie dostarczył jeszcze karty, lub nie uregulował opłaty  bardzo proszę zrobić przelew lub wpłacić w biurze  jak najszybciej. Biuro czynne  w godzinach od 8.00 do 16.00.
Projekt KOPYTO ZA KOPYTEM - spotkanie szkoleniowo-integrujące. W spotkaniu wzięli udział rodzice, rodzice-wolontariusze, niepełnosprawni uczestnicy projektu oraz przedstawiciele ESTEKI.
Bardzo przepraszamy, ale 3 kwietnia tj. Wielki Piatek nasze biuro bedzie nieczynne.Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już od wtorku 7 kwietnia od godziny 10.00. Jednocześnie chcę poinformować że składanie formularzy rekrutacyjnych na zajęcia z hipoterapii będzie do 8 kwietnia, czyli do środy. Składamy Wszystkim pogodnych i radosnych Świat Wielkiej Nocy.!!!
Już po raz 11 zapraszamy do udziału w Paradzie Mikołajów, która w tym roku odbędzie się 6 grudnia:) Zapraszamy wszystkich do wspólnej "bombkowej" zabawy !!! Szczegóły na plakacie i w regulaminie
Seniorzy doskonalą swoją wiedzę z posługiwania się komputerem.  Zajęcia prowadzone przez Jarka Piątkowskieo.
Uczestnicy  na obozy turnusu I  są już zrekrutowani lub miejsca zarezerwowane. Rekrutacja zablokowana.
xxx
Powrót uczestników obozu I turnusu z Czarnieckiej góry będzie w między 16.00 a 17.00 na parking przy markecie KAUFLAND
Stowarzyszenie ETEKA wraz z Urzędem Miasta Tarnobrzeg oraz Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika realizuje projekt w ramach programu partnerskiego Comenius Regio Uczenie się przez całe życie. Partnerem ze strony tureckiej są instytucje i szkoły z miejscowości Mardin. Poniżej informacje nt poszczególnych mobilności zrealizowanych w ramach projektu:
Na stronie Portalu Nad Wisłą24 pojawił się materiał filmowy z pierwszych zajęć hipoterapeutycznych.
Zapraszamy do lektury artykułu Moniki Stojowskiej w Tygodniku Nadwiślańskim HIPOTERAPIA NIE JEST MAGIĄ  
W czwartek, 21 czerwca w Sali Kameralnej Tarnobrzeskiego Domu Kultury odbylo się spotkanie z Bogusławem Myśliwcem pomysłodawcą i autorem albumu fotograficznego TARNOBRZEG 2012. Wydawcą albumu jest Stowarzyszenie ESTEKA, które wzięło na siebie ciężar sfinansowania wydawnictwa oraz jego dystrybucję.

<< Poprzednia 24 25 26 27 28 29 30 na 30 Następna >>

FaniMani

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

AKCJA LATO 2015 - Czarniecka Góra
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]