Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
Oddajemy Wam do użytkowania nową stronę internetową Stowarzyszenia ESTEKA. Mamy nadzieję, że wprowadzone usprawnienia i zmiany przyczynią się do lepszej nawigacji oraz jej wykorzystania. W najbliższych dniach będziemy uzupełniać wszystkie funkcjonalności i informacje w poszczególnych zakładkach strony.
Tarnobrzeski Dom Kultury oraz Stowarzyszenie ESTEKA zapraszają na promocję albumu fotograficznego autorstwa Bogusława Myśliwca TARNOBRZEG 2012, która odbędzie się w dniu 21 czerwca 2012 r. o godz. 17.30 w Sali Kameralnej TDK.
15 maja 2012 r. na stronach Wojewody Podkarpackiego opublikowane zostały wyniki otwartego konkursu ofert na realizację programów z obszaru wsparcia działań innowacyjnych skierowanych do środowisk zagrożonych bezradnością w sprawach opiekuńczo-wychowawczych, zwłaszcza w rodzinach niepełnych i wielodzietnych oraz aktywizacji osób starszych w 2012 roku. W ramach wspomnianego konkursu Stowarzyszenie ESTEKA otrzymało dotację w wysokości 30.000 zł na realizację projektu Czym skorupka za młodu…
W imieniu organizatorów zapraszamy na I Koncert Charytatywny „Gramy z Małym Księciem dla Zosi” 24 – 05 – 2012 (czwartek) godz. 17 00 TDK  
W dniu 8 maja 2012 r. Zarząd Województwa Podkarpackiego podjął uchwałę w sprawie udzielenia dotacji w 2012 roku z budżetu Województwa Podkarpackiego na realizację zadań z zakresu pomocy społecznej w ramach Wojewódzkiego Programu na rzecz wyrównywania szans osób niepełnosprawnych i przeciwdziałania ich wykluczeniu społecznemu na lata 2008-2020.
W zwiazku z realizacją projektu Rehabilitacja dzieci i młodzieży... informujemy, że nabór uczestników na zajęcia będzie trwał od 5 do 13 kwietnia 2012 r.

<< Poprzednia 25 26 27 28 29 30 na 30 Następna >>

FaniMani

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

Obóz Językowo-Rowerowy lipiec 2014
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]