Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
Uczestnicy  na obozy turnusu I  są już zrekrutowani lub miejsca zarezerwowane. Rekrutacja zablokowana.
xxx
Powrót uczestników obozu I turnusu z Czarnieckiej góry będzie w między 16.00 a 17.00 na parking przy markecie KAUFLAND
Stowarzyszenie ETEKA wraz z Urzędem Miasta Tarnobrzeg oraz Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika realizuje projekt w ramach programu partnerskiego Comenius Regio Uczenie się przez całe życie. Partnerem ze strony tureckiej są instytucje i szkoły z miejscowości Mardin. Poniżej informacje nt poszczególnych mobilności zrealizowanych w ramach projektu:
Na stronie Portalu Nad Wisłą24 pojawił się materiał filmowy z pierwszych zajęć hipoterapeutycznych.
Zapraszamy do lektury artykułu Moniki Stojowskiej w Tygodniku Nadwiślańskim HIPOTERAPIA NIE JEST MAGIĄ  
W czwartek, 21 czerwca w Sali Kameralnej Tarnobrzeskiego Domu Kultury odbylo się spotkanie z Bogusławem Myśliwcem pomysłodawcą i autorem albumu fotograficznego TARNOBRZEG 2012. Wydawcą albumu jest Stowarzyszenie ESTEKA, które wzięło na siebie ciężar sfinansowania wydawnictwa oraz jego dystrybucję.
Oddajemy Wam do użytkowania nową stronę internetową Stowarzyszenia ESTEKA. Mamy nadzieję, że wprowadzone usprawnienia i zmiany przyczynią się do lepszej nawigacji oraz jej wykorzystania. W najbliższych dniach będziemy uzupełniać wszystkie funkcjonalności i informacje w poszczególnych zakładkach strony.
Tarnobrzeski Dom Kultury oraz Stowarzyszenie ESTEKA zapraszają na promocję albumu fotograficznego autorstwa Bogusława Myśliwca TARNOBRZEG 2012, która odbędzie się w dniu 21 czerwca 2012 r. o godz. 17.30 w Sali Kameralnej TDK.
15 maja 2012 r. na stronach Wojewody Podkarpackiego opublikowane zostały wyniki otwartego konkursu ofert na realizację programów z obszaru wsparcia działań innowacyjnych skierowanych do środowisk zagrożonych bezradnością w sprawach opiekuńczo-wychowawczych, zwłaszcza w rodzinach niepełnych i wielodzietnych oraz aktywizacji osób starszych w 2012 roku. W ramach wspomnianego konkursu Stowarzyszenie ESTEKA otrzymało dotację w wysokości 30.000 zł na realizację projektu Czym skorupka za młodu…
W imieniu organizatorów zapraszamy na I Koncert Charytatywny „Gramy z Małym Księciem dla Zosi” 24 – 05 – 2012 (czwartek) godz. 17 00 TDK  
W dniu 8 maja 2012 r. Zarząd Województwa Podkarpackiego podjął uchwałę w sprawie udzielenia dotacji w 2012 roku z budżetu Województwa Podkarpackiego na realizację zadań z zakresu pomocy społecznej w ramach Wojewódzkiego Programu na rzecz wyrównywania szans osób niepełnosprawnych i przeciwdziałania ich wykluczeniu społecznemu na lata 2008-2020.
W zwiazku z realizacją projektu Rehabilitacja dzieci i młodzieży... informujemy, że nabór uczestników na zajęcia będzie trwał od 5 do 13 kwietnia 2012 r.

<< Poprzednia 25 26 27 28 29 30 na 30 Następna >>

FaniMani

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

WYPEŁNIJ Z NAMI PIT'a

WYPEŁNIJ SWÓJ PIT
<div style="position:relative;width:315px;margin:0 auto;">
<a href="https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000160148/"
title="Przekaż 1% naszej organizacji" target="_blank">
<img src="https://www.iwop.pl/szybki-start/pitax-new-start.png"
style="width:100%" alt="Przekaż 1% naszej organizacji" /></a></div>
Terapia w końskiej dawce
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]