Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
Urokliwy „Tarnobrzeg”
Tygodnik Nadwiślański, Publication date: 2012-06-22

Autor : Wacław Pintal, Tygodnik Nadwiślański

Zobacz oryginalny artykuł

W ubiegłym tygodniu ukazał się kolejny album fotograficzny „Tarnobrzeg” autorstwa fotoreportera „Super Nowości” i, czasami, naszego współpracownika Bogdana Myśliwca. Nakład poprzedniego albumu, sprzed pięciu lat, został już wyczerpany, stąd pomysł jego wznowienia.

To jest jednak zupełnie inny album – mówi autor. – Wiele się wokół zmieniło. Przypomnę, że nie było jeszcze otwarte Jezioro Tarnobrzeskie, remont zamku trwał w najlepsze, a trybuna stadionu dopiero wyrastała z ziemi. Wszystkie te elementy znalazły się w nowym wydawnictwie. Skorzystałem też z życzliwości przyjaciół i moje prace uzupełniłem kilkoma ich zdjęciami, oczywiście informując o tym w stopce redakcyjnej. Nie da się być wszędzie i wszystko zarejestrować. Album pokazuje życie miasta nie tylko od strony zabytków czy budowli. Wiele spośród 150 zdjęć dokumentuje imprezy, którymi Tarnobrzeg żyje – festiwale nad jeziorem, „Wygraj Sukces” czy „Satyr Blues”. Wydaje mi się, że przez to album jeż żywszy i ciekawszy.

Wydawcą albumu jest tym razem Stowarzyszenie „Esteka”. Jej wiceprezes Robert Kędziora uważa, że album jest znakomitym narzędziem promocji miasta i skorzystają z niego instytucje i szkoły prowadzące kontakty z zagranicznymi partnerami. Nakład wydawnictwa wynosi 500 egzemplarzy, ale w razie potrzeby może zostać szybko zwiększony. Niebawem trafi też do tarnobrzeskich księgarń. W siedzibie stowarzyszenia można go nabyć za 65 zł.

FaniMani

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

WYPEŁNIJ Z NAMI PIT'a

WYPEŁNIJ SWÓJ PIT
<div style="position:relative;width:315px;margin:0 auto;">
<a href="https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000160148/"
title="Przekaż 1% naszej organizacji" target="_blank">
<img src="https://www.iwop.pl/szybki-start/pitax-new-start.png"
style="width:100%" alt="Przekaż 1% naszej organizacji" /></a></div>
Pedagodzy ulicy
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]