Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
XXV OFPH ŚPIEWOGRANIEC 2019

W dniach 22 – 24 lutego br. do Tarnobrzega przyjedzie ponad 250 harcerek i harcerzy z terenu całej Polski, by uczestniczyć w 25 Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Harcerskiej ŚPIEWOGRANIEC.

  • Tarnobrzeski Festiwal pierwszy raz został zorganizowany w 1989 roku i wtedy jak nam się wydawało, miała to być impreza organizowana przez parę lat. Jednak Śpiewograniec spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, że pomysł był kontynuowany z drobnymi przerwami przez ponad 25 lat – Robert Kędziora, współpomysłodawca i komendant imprezy – Dzięki temu Tarnobrzeg odwiedziło w tym czasie ponad 6,5 tysiąca uczestników.

W tegorocznej imprezie udział zapowiedziało 23 zespoły, które wykonają podczas przesłuchań konkursowych 41 utworów o tematyce harcerskiej, turystycznej lub żeglarskiej. Jury Festiwalowe zakwalifikuje do udziału w Koncercie Galowym od 8 do 11 zespołów. Oprócz laureatów Śpiewograńca podczas „galówki” wystąpi zespół „Grupa na swoim”.

Zorganizowanie tak dużej imprezy jest możliwe dzięki grupie ponad 25 darczyńcom i sponsorom, którzy współfinansowali zakup nagród oraz pokrycie kosztów organizacyjnych związanych z organizacją Festiwalu.

Patronat nad Jubileuszową edycją Śpiewograńca objęli: Prezydent Miasta Tarnobrzega – Dariusz Bożek, Marszałek Województwa Podkarpackiego – Władysław Ortyl oraz Europoseł – Elżbieta Łukacijewska.

FaniMani

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

WYPEŁNIJ Z NAMI PIT'a

WYPEŁNIJ SWÓJ PIT
<div style="position:relative;width:315px;margin:0 auto;">
<a href="https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000160148/"
title="Przekaż 1% naszej organizacji" target="_blank">
<img src="https://www.iwop.pl/szybki-start/pitax-new-start.png"
style="width:100%" alt="Przekaż 1% naszej organizacji" /></a></div>
Obóz artystyczny - Sielpia 2010
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]